Ölüme Terk Ettiler! Kıvanç ve Beril Talu’yla İlgili Korkunç Detay Ortaya Çıktı!

150 Milyon TL’ye yakın vurgun yapıp ortadan kaybolan Kıvanç ve Beril Talu çifti, Patronlar Dünyası’nın haberine göre 16 yaşındaki köpekleri Lina’yı bir otel odasında terk etti ve hasta olan Lina tedavi gördüğü klinikte hayatını kaybetti.

Kaynak: https://www.patronlardunyasi.com/habe…

Var Böyle Tipler’ ismiyle hayatımıza giren Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu, yakın çevrelerini 150 Milyon’a yakın dolandırıp Portekiz’e kaçmışlardı.

Arkadaşlarını, kuaförlerini, manikürcülerini, şoförlerini bile dolandıran çiftten ise haftalar geçmesine rağmen hala daha bir ses yok.

Sessizliğini koruyan çiftle ilgili de günler sonra korkunç bir gerçek ortaya çıktı. Kıvanç ve Beril Talu’nun hasta köpeklerini otel odasında bıraktıkları öğrenildi.

Hayvan severlerin yardımıyla 1 aydır klinikte tedavi gören Lina’nın ise hayatını kaybettiği duyuruldu.

Banu Aydın, yaptığı sosyal medya paylaşımında Lina’nın hayatını kaybettiğini takipçileriyle paylaştı ve Kıvanç-Beril Talu çiftine tepki gösterdi.

Banu Aydın, “Hiç mi dostunuz, arkadaşınız yoktu alacak ? Yıllarca bizi dahi ‘iyi hayvansever insanlarız’ diye kandırdınız… Bize de yuh! (Gerçi geçmişim seninle hoş değil ama ordan burdan kandırdın yine)” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x