Şahan Gökbakar’dan yanıt: ‘Recep İvedik olsa böyle yapardı’

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından, deposundaki çadırları depremzedelere göndermek yerine Ahbap Derneği ve Türk Eczacıları Birliği‘ne satan Kızılay’ın, çadır dışında gıda malzemesi olarak konserve de sattığı ortaya çıkmıştı.

Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ı istifaya davet eden ünlü komedyen Şahan Gökbakar, son gönderisinde ‘çadır ve gıda satışları’na göndermede bulunarak “Seni unuttum zannetme yakışıklı. Babaaaam, dedeeeeem, ögretim görevlim, afette çadır ve konserve satanım….” diye yazmıştı.

Ünlü komedyenin kendisine yönelik ifadelerinin ardından Kınık’tan Gökbakar’a dikkat çeken bir çağrı gelmişti. Kınık, yaptığı paylaşımda, “Şahan gelsene afet bölgesine birlikte depremzede vatandaşlarımıza hizmet edelim. Bak ben kırk günde bölgede 15.000 km yol yapmışım. İnan kaba saba da olsa içinde insaniyet ve vicdan taşıyan Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı o gelir bizimle birlikte hizmet eder, çorba yemek dağıtırdı. Hadi gel sahaya dertleşiriz biraz” ifadelerini kullanmıştı.

Kınık’a “Recep İvedik gerçekte olsa ve senin afette çadır sattığını duysaydı var ya offf!!” diye yanıt veren Gökbakar, şimdi de filmin son serisinden bir görüntü paylaşarak neyi kastettiğini gösterdi.

Görüntüde İvedik’in yakasından tuttuğu bir yetkiliyi halkın karşısına çıkardığı ve özür dilettiği görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir