New Holland Yeni Traktör ve Tarımsal Ekipmanlarını Bursa Tarım Fuarı’nda Sergiliyor

Türkiye’nin en çok tercih edilen traktör markası New Holland, en yeni traktörleri ve tarımsal ekipmanlarıyla 20. Bursa Tarım Fuarı’nda da çiftçilerin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.  New Holland T4B, T3S ve T5 BLM traktörlerin ilk kez görücüye çıktığı fuarda, Hassas Tarım Ürünleri de TürkTraktör standında çiftçilerin beğenisine sunuluyor.

 

TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, Bursa Tarım Fuarı’nda birçok yeniliği çiftçilerle buluşturmaktan büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi. New Holland T4B, T3S ve T5 BLM traktörlerinin ilk kez gösterildiği fuarın kendileri için ayrı bir önem taşıdığını belirten Canbeyli, “17 yıldır aralıksız pazar lideri olan New Holland ailesinin Faz 5 motor teknolojisine sahip yeni üyeleri T4B, T3S ve T5 BLM serisini Türkiye’nin en önemli tarım fuarlarından Bursa’da ilk kez sergiliyor olmanın heyecanını yaşıyoruz. Yine ilk kez Bursa’da gösterilen New Holland FR650 Kendi Yürür Silaj Makinesi, CX5.90 ve CH7.70 Biçerdöverler, Density Büyük Balya ve ProBelt Silindirik Balya Makinelerimizin de çiftçilerimizin göz bebeği olacağına inanıyoruz. Hem traktör hem de tarımsal ekipmanlardaki geniş ürün yelpazemizi bir arada incelemek üzere tüm üreticilerimizi fuardaki standımıza bekliyoruz.” dedi.

 

Traktör ve Ekipmanlarda İndirim ve Yakıt Puan Kampanyası

Bursa Tarım Fuarı’na özel olarak Ekim ve Kasım aylarında geçerli kampanya kapsamında New Holland T7 ve T7HD model traktör alanlara 100.000 TL değerinde Opet Yakıt Puan hediye edilecek. 

 

Ekim ayında gerçekleştirilecek New Holland TR6s model traktör alımlarında; Küçük Balya Makineleri, Yuvarlak Balya Makineleri, Döner Kulaklı Pulluklar ve Dik Rotovatör ürün gruplarında geçerli 50.000 TL indirim çiftçileri bekliyor. 

 

New Holland yerli ekipman ürün gruplarının tamamında Ekim ayında yapılacak alımlarda 3.000 TL değerinde Opet akaryakıt kampanyası da uygulanacak. 

 

New Holland Standında Sergilenen Traktörler Hakkında;

 

New Holland T4B

New Holland ailesinin en son motor teknolojisine sahip en yeni üyesi T4B serisi, Faz 5 emisyon seviyesinde çevreci kriterleri yerine getirerek sürdürebilir tarıma önemli bir katkı sağlıyor. 65 HP’den 110 HP’ye kadar beş farklı model seçeneğiyle sunulan T4B serisinde 12 ileri 12 geri mekanik şanzıman ve 12 ileri 12 geri Power Shuttle hizmet verirken isteğe bağlı olarak 20 ileri 20 geri sürüngen vites seçeneği de sunuluyor. T4B serisinde sunulan ön hidrolik ve ön kuyruk mili seçeneği, bahçe tipi traktörlerde bir ilk olma özelliğini taşıyor. 

 

New Holland T3S 

Türk Traktör’ün ürettiği Faz 5 emisyon seviyesine sahip S8000 motor kullanılan yeni New Holland T3S modeli, 65 HP güç seçeneğiyle sunuluyor. T3S, kompakt ölçülerinin getirdiği avantaj sayesinde hem bahçe hem de tarla traktörü olarak kullanılabiliyor. T3S’in 8 ileri 8 geri mekanik ve 12 ileri 12 geri sürüngen vites seçeneği özelliği bulunuyor. T3S’in hidrolik kaldırma kapasitesi ise 2,8 tona kadar ulaşıyor. 

 

New Holland T5 BLM

Kabin tasarımı yenilenen ve elektronik kumandalar sayesinde konforu daha da artırılan Faz 5 emisyon seviyesine sahip T5 BLM serisinde 90 HP’den 117 HP’ye kadar dört farklı model seçeneği sunuluyor. T5 BLM serisi, elektro-hidrolik kuyruk mili ve 5 ton kaldırma kapasitesi sayesinde farklı ekipman çeşitleriyle de çalışma imkânı tanıyor. 

 

New Holland’ın Standında Sergilenen Tarımsal Ekipmanlar Hakkında;

 

New Holland CX5.90 Serisi ve CH7.70 Serisi Biçerdöver

Yeni New Holland CX5.90 ve CH7.70 biçerdöverler, Faz 5 seviyesinde en güncel emisyon değerlerindeki motorlarla çiftçilere sunuluyor. Biçerdöverlerde yer alan ECOBlue™ teknolojisi, egzoz gazındaki zararlı nitrojen oksitleri, zararsız su ve nitrojene dönüştürerek doğaya zararlı gazları minimum seviyeye düşürüyor.

 

New Holland FR650 Kendi Yürür Silaj Makinesi

Yeni New Holland FR650, yüksek güçlü motoru, en son teknoloji ile donatılmış kesim mekanizması ve sınıfının en dayanıklı yapısıyla en üst düzeyde verimlilik sunuyor. Geniş baca dönüş açısı ve yenilenen kabin tasarımı ile artık daha fazla kullanıcı dostu haline gelen New Holland FR650, büyük işletme sahipleri ve silajlık ürün hasadı yapan müteahhitler tarafından da tercih ediliyor.

 

New Holland Density Büyük Balya Makinesi

Tüm mekanizmaları yüksek verimlilik ve ağır hizmet için tasarlanan Yeni New Holland Büyük Balya Makinesi yüksek balyalama kapasitesi ile uzun ve sorunsuz kullanım sağlıyor. New Holland Density Büyük Balya Makinesi; daha kısa zamanda, daha az işgücü ve yakıt tüketerek daha ağır ve yoğun balyalar üretebiliyor. 

 

New Holland ProBelt Silindirik Balya Makinesi

Yeni New Holland Probelt silindirik Balya Makineleri tarım faaliyetlerinde kullanılan en yenilikçi tarım teknolojileri arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak tasarlanan ProBelt, verimliliği artırarak maliyetleri düşürmeye yardımcı oluyor.

 

Fantini Mısır Tablası

Çiftçilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurarak 2023 yılında ürün gamına dahil edilen Fantini Mısır Tablası, mısır hasadında yüksek verimlilik ve güvenilirlik sağlıyor.

 

New Holland’ın Standında Sergilenen Hassas Tarım Ürünleri Hakkında;

 

Hassas tarım sistemleri, mevcut tarım arazisinde daha fazla ürün yetiştirilmesi, ilaç, gübre, tohum ve yakıt gibi girdilerin ideal seviyede kullanılması, bakım faaliyetleri sırasında oluşan bitki ezilmelerini azaltarak verimliliği artırmak gibi önemli avantajlar sunuyor. TürkTraktör Hassas Tarım ürün gamında yer alan Otomatik Dümenleme Sistemleri, Akış ve Uygulama Kontrol Sistemlerine ek olarak, yerli olarak geliştirilen filo ve traktör takip sistemi TTConnect ve akıllı yönlendirme sistemi TTGuide ürünleri de fuar boyunca tanıtılacak.

 

Yeni XCN-1060 ve XCN-1260 Otomatik Dümenleme Sistemleri

Otomatik dümenleme sistemlerinin sağladığı verimi en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanan yeni XCN-1060 ve XCN-1260 ekranlar ile yenilenmiş yapısıyla NAV-900 anten, zorlu koşullarda yüksek çalışma performansını kullanıcılarıyla buluşturuyor.

 

MasterDrive Traktör

Hassas ekimden hasada kadar tüm tarımsal faaliyetlerde kullanıma uygun en son nesil otomatik dümenleme sistemine sahip TDD MasterDrive™, verimin anahtarı oluyor. Özellikle maksimum sayıda ve doğru sıra oluşturulmasına çok büyük etkisi olan TDD MasterDrive™ sistemi yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi tarımsal girdilerin en uygun şekilde kullanılmasına imkân tanıyarak tarımsal faaliyetlerin toplam maliyetini de düşürüyor.

 

TürkTraktör Guide Yerli Akıllı Yönlendirme Sistemi

TürkTraktör; pazardaki tüm traktör modelleriyle uyumlu, kolay kullanım özellikleriyle ön plana çıkan, yerli akıllı yönlendirme sistemi TTGuide’ı Bursa Tarım Fuarı’nda çiftçilerle buluşturuyor. Geniş dokunmatik ekranı, TürkTraktör’e özel ara yüzü ve sınırsız kapsama alanına sahip doğrulama sinyali ile TTGuide tarlaların yeni yıldızı oluyor. TTGuide, ekranda bulunan ışıklı yönlendirme talimatları sayesinde operatöre yardımcı olup, çalışmalar için belirlenen hatlarda kalınmasını sağlıyor.

 

TürkTraktör Connect; Yerli Araç Bağlantı Sistemi

TürkTraktör; yeni nesil emisyon seviyesine sahip New Holland traktörler ile uyumlu olarak çalışacak, tarım sektöründe ilk ve tek yerli araç bağlantı sistemi TTConnect’i çiftçilerin hizmetine sunuyor. Web veya mobil cihazlardan kolayca erişilebilecek TTConnect sayesinde, traktörlerin anlık ve geçmiş konum bilgisi, rota takibi, araçtan alınan teknik verilerin takibi, detaylı raporlar sayesinde geçmişe dönük çalışmaların planlaması yapılabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x